Yhteystiedot

 

Yhdistyksen postiosoite
Karhulan Latu ry
Tommi Iivonen
Möhkönkuja 10
48720, Kotka
Maksut ja rahaliikenne
Karhulan Latu ry
Tuija Surokivi
Karhulantie 63 as 8
48600 Kotka
Y-tunnus
2485798-1
Pankkiyhteys
FI51 2078 2100 0139 10

HALLITUS 2023

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnumero
PUHEENJOHTAJA Tommi Iivonen tommi.iivonen(at)kotka.fi 050 5561 880
Jäsensihteeri Tommi Iivonen tommi.iivonen(at)kotka.fi 050 5561 880
Varapuheenjohtaja Matti Urpalainen matti.urpalainen(at)kymp.net 044 2811 830
Sihteeri Minna Turunen minnaturunen(at)hotmail.com 050 4917 874
Rahastonhoitaja  Tuija Surokivi tuija@surokivi.fi 040 5278 857
Majaemäntä Päivi Hankanen paivi.hankanen(at)kymenhva.fi 040 5522 570
Majaisäntä Tero Taimela tero.taimela(at)kymp.net 0400 750 237
Tiedottaja Matti Urpalainen ja Tommi Iivonen matti.urpalainen(at)kymp.net
tommi.iivonen(at)kotka.fi
044 2811 830
050 5561 880
Muut varsinaiset jäsenet Aimo Peltola aimo.peltola(at)saunalahti.fi 0400 635 751
Katja Kaaro katja.kaaro(at)gmail.com 044 2725717
Marko Raatikainen 050 0703155
Varajäsenet Timo Toivonen 040 7027187
Pirjo Malmqvist 0440 110 316
MUUT TOIMIHENKILÖT 2023
Kirjanpitäjä Mari Matilainen Tmi
Toiminnan tarkastaja
TOIMINNAN VASTUUHENKILÖT 2023
Hiihto, Otsonpolku Tommi Iivonen tommi.iivonen(at)kotka.fi 050 5561 880
Lapset ja perhetoiminta Katja Kaaro katja.kaaro(at)gmail.com 044 2725717
Lentopallo Väinö Rehvonen vaiski.rehv@gmail.com 044 3293 554
Majaisäntä  Tero Taimela tero.taimela(at)kymp.net 0400 750 237
Majaemäntä, latumajan vuokraus Päivi Hankanen Paivi.Hankanen(at)kymenhva.fi 040 5522 570
Retkeily/pyöräily
Geokätköily Aimo Peltola aimo.peltola(at)saunalahti.fi 0400 635 751
Maastopyöräily Marko Raatikainen 050 0703155

 

Kommentointi on suljettu.