Yhteystiedot

Yhteystietojen päivitys meneillään

Yhdistyksen postiosoite
Karhulan Latu ry
Tommi Iivonen
Möhkönkuja 10
48720, Kotka
Maksut ja rahaliikenne
Karhulan Latu ry
Tuija Surokivi
Karhulantie 63 as 8
48600 Kotka
Y-tunnus
2485798-1
Pankkiyhteys
FI51 2078 2100 0139 10

JOHTOKUNTA 2019

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnumero
PUHEENJOHTAJA Tommi Iivonen tommi.iivonen(at)ekami.fi 044 2798 850
Jäsensihteeri Tommi Iivonen tommi.iivonen(at)ekami.fi 050 5561 880
Varapuheenjohtaja Olli Mikkonen oleanteri79@gmail.com 044 988 5641
Sihteeri Minna Turunen minnaturunen(at)hotmail.com 050 4917 874
Rahastonhoitaja (Ei jk jäsen) Tuija Surokivi tuija@surokivi.fi 040 5278 857
Tiedottaja Matti Urpalainen matti.urpalainen(at)kymp.net 044 2811 830
Muut varsinaiset jäsenet Aimo Peltola aimo.peltola(at)saunalahti.fi 0400 635 751
Päivi Hankanen Paivi.Hankanen(at)kymsote.fi 040 5522 570
Tea Harden tea.harden(at)kymsote.fi 040 7057 091
Katja Kaaro  katja.kaaro(at)gmail.com 044 2725717
Tero Taimela tero.taimela(at)kymp.net 0400 750 237
Varajäsenet Alpo Puustell alpo.puustelli(at)outlook.com 050 5741 255
Pirjo Malmqvist 0440 110 316
MUUT TOIMIHENKILÖT 2019
Kirjanpitäjä Mari Matilainen Tmi
Toiminnan tarkastajat Inna Piirainen
Marjatta Hänninen
TOIMINNAN VASTUUHENKILÖT 2019
Hiihto, Otsonpolku Matti Urpalainen matti.urpalainen(at)kymp.net 044 281 1830
Lasten hiihtokoulu
Lapset ja perhetoiminta Katja Kaaro katja.kaaro(at)gmail.com 044 2725717
Lentopallo Väinö Rehvonen vaiski.r(at)nic.fi 044 3293 554
Majaisäntä  Tero Taimela tero.taimela(at)kymp.net 0400 750 237
Majaemäntä, latumajan vuokraus Päivi Hankanen Paivi.Hankanen(at)kymsote.fi 040 5522 570
Retkeily/pyöräily Olli Mikkonen oleanteri79@gmail.com 044 988 5641
Geokätköily Aimo Peltola aimo.peltola(at)saunalahti.fi 0400 635 751

 

Kommentointi on suljettu.